Toptan satış kablolar

Her toptancı için güvenilir bir ortağız. Her uygulama ve pazar için geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Hızlı teslimatı garanti etmek için kablolarımızı stoklarımızdan tedarik edebiliriz. Size rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli kablolar sunma eğilimindeyiz. Geniş ürün yelpazemizle size istediğiniz her kabloyu sunabiliriz, hatta özellikle sizin için özelleştirilmiş bir kablo geliştirebiliriz.

Kablolarımız ulusal ve uluslararası standartların yanı sıra denetim otoritelerinin gereksinimlerini de karşılamaktadır. Geniş kablo yelpazemiz, size mümkün olan her kabloyu sağlamamıza olanak tanır. Ürün yelpazemiz aşağıdaki kategorileri içermektedir:

  • Bakır ve alüminyum iletkenli alçak gerilim kabloları.
  • Orta gerilim kabloları, bakır ve alüminyum iletkenli.
  • Enstrümantasyon kabloları, zırhlı ve zırhsız
  • Montajlı kablolar, tanımlama ile birlikte ve test edilmiş.
  • Fiber optik kablolar

Petrol ve gaz kabloları

Petrol ve gaz piyasası için geniş bir kablo yelpazesiyle. İstediğiniz her kabloyu spesifikasyonlarınıza göre teslim edebiliriz.

Sağladığımız kablolar NEN, BS, IEC, NFC, CEBEC, VDE gibi çeşitli ulusal ve uluslararası standartlara uygundur. Kısa bir üretim süresi ile özelleştirilmiş kablolar geliştirebiliriz. Bu özel yapım kablolar minimum miktarda sipariş edilebilir. Ayrıca, kapsamlı kablo programımız şunları içerir:

  • Bakır ve alüminyum iletkenli alçak gerilim kabloları.
  • Orta gerilim kabloları, bakır ve alüminyum iletkenli.
  • Enstrümantasyon kabloları, zırhlı ve zırhsız.

Kablolarımız, fonksiyon korumalı alev geciktirici, halojensiz bileşenler ve yağ direnci gibi çeşitli temel ürün özelliklerine sahiptir. Ayrıca, thermocouple kabloları ve 5 kV’a kadar ESP-Kabloları gibi özel kablolarımız da bulunmaktadır.

01

Kablo demeti Montajlama

Ekibimiz, ilk konseptten uygulamaya kadar kapsamlı destek sunarak projenin başarılı olmasını sağlar.

02

Kablo Tasarımı

Tasarım uzmanlarımız, verimli ve sürdürülebilir mühendislik çözümleri oluşturmak için en son teknolojileri kullanmaktadır.

03

Kablo Prototipleme

Kablo ve sistemlerin hızlı bir şekilde yinelenmesine ve optimize edilmesine olanak tanıyan hızlı prototipleme konusunda uzmanız.

04

Test

Test hizmetlerimiz, titiz kalite değerlendirmeleri yoluyla mühendislik çözümlerinin güvenilirliğini ve performansını sağlar.
Kontrollü bir değişken olarak kalite
Dönüşüm çalışmaları kadar erken başlayarak, yaklaşan üretim gerekli test adımlarıyla birleştirilebilir. Bu sayede, malzeme beslemesinden itibaren, kablo üretimi sırasında ve doğrudan nihai ürün üzerinde 360° görüntülerle elde edilen kaliteyi sağlamak için test istasyonları modüler bir şekilde açık noktalara entegre edilebilir. Böylece test verileri güvenilir bir şekilde oluşturulur ve genişletilmiş test süreci için kullanılabilir, işlenmiş ürünün hammaddeye kadar %100 izlenebilirliğini ve üretim ve kalite süreçlerinin kaydedilmesini garanti eder. Parametrelerin ve üretim adımlarının ilgili kalite güvence özellikleri, üretim kalitesini sağlamak için veri tabanı ve arayüz işlevleri aracılığıyla geriye dönük olarak kullanılabilir.

Scroll to Top